Saatuse peegelpilt - PDF free download eBook

  • Verified: Wed, Oct 23, 2019
  • Published: 18.01.2019
  • Views: 40

Introduction

Marilyn Kerro sai tuntuks, osaledes Vene telekanali TNT populaarses saates "Selgeltnägijate tuleproov". Siinses raamatus räägib Marilyn, kuidas ta leidis oma kutsumuse. Ent ennekõike on...

read more

Details of Saatuse peegelpilt

Original Title
Saatuse peegelpilt
Edition Format
Hardcover
Number of Pages
228 pages
Book Language
Estonian
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Marilyn Kerro sai tuntuks, osaledes Vene telekanali TNT populaarses saates "Selgeltnägijate tuleproov". Siinses raamatus räägib Marilyn, kuidas ta leidis oma kutsumuse. Ent ennekõike on siin kirjutatu inspiratsiooniks sulle – et julgeksid elada, uskuda endasse, langetada olulisi otsuseid ja toimida oma südame järgi!

"Ei ole midagi tähtsamat kui armastus," kinnitab Marilyn j Marilyn Kerro sai tuntuks, osaledes Vene telekanali TNT populaarses saates "Selgeltnägijate tuleproov". Siinses raamatus räägib Marilyn, kuidas ta leidis oma kutsumuse. Ent ennekõike on siin kirjutatu inspiratsiooniks sulle – et julgeksid elada, uskuda endasse, langetada olulisi otsuseid ja toimida oma südame järgi!

"Ei ole midagi tähtsamat kui armastus," kinnitab Marilyn ja annab nõu, kuidas suhet hoida, kuidas eristada armastust kirest, kuidas andestada, parandada suhteid lähedastega jpm. Ent samuti on juttu hirmudest, haigustest, koduvägivallast, lastetusest jpm. Eraldi suurest peatükist leiad õpetused, kuidas lugeda käejooni.

Peopesa uurides on võimalik ka oma siseilmaga tegeleda. Ja muidugi poolvääriskivid, millega Marilyn igapäevaselt tegeleb! Neilegi on pühendatud üks terve peatükk.

Mineraalid mõjutavad meid oma energia ja ainulaadsete omadustega – hea, kui oskad ära tunda need, mis just sulle sobivad. Ja võid kindel olla, maagiat on neil lehekülgedel veelgi!

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
saatuse_peegelpilt.pdf
saatuse_peegelpilt.epub
saatuse_peegelpilt_all.zip