Ma naeran magades - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Jul 23, 2019
  • Published: 07.01.2019
  • Views: 21

Introduction

Kui jäiga selgrooga talv tantsib viimseid takte oma halenaljakast fokstrotist ja kõhklevate südametega inimesed poolpimedates köökides pasjanssi laovad aimates, et elu lööb kõik kaardid segamini...

read more

Details of Ma naeran magades

Original Title
Ma naeran magades
Edition Format
Paperback
Number of Pages
40 pages
Book Language
Estonian
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Kui jäiga selgrooga talv tantsib viimseid takte oma halenaljakast fokstrotist ja kõhklevate südametega inimesed poolpimedates köökides pasjanssi laovad aimates, et elu lööb kõik kaardid segamini niikuinii. Sellel kuul astusidki viimast korda läbi, et mind julgustada lõpuks ometi kedagi järgmist luuni ära armastama. Berit Kaschani kauaoodatud esimene luuleraamat.

Autor on ol Kui jäiga selgrooga talv tantsib viimseid takte oma halenaljakast fokstrotist ja kõhklevate südametega inimesed poolpimedates köökides pasjanssi laovad aimates, et elu lööb kõik kaardid segamini niikuinii. Sellel kuul astusidki viimast korda läbi, et mind julgustada lõpuks ometi kedagi järgmist luuni ära armastama. Berit Kaschani kauaoodatud esimene luuleraamat.

Autor on olnud 2015. aastal PEN International New Voices Awardi nominent.

Sites and services that store files may require registration and other conditions for access to downloading and reading electronic books.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
naeran_magades.pdf
naeran_magades.epub
naeran_magades_all.zip