Doğrusu: Milliyet'ten 100 Yazı - PDF free download eBook

  • Verified: Tue, Jan 28, 2020
  • Published: 14.01.2019
  • Views: 72

Introduction

Yazdıklarını bildik "gazete pazısı" kapsamının çok dışına taşıyan süreklilik özelliğini parlak bir sezgiyle pekiştiren Halman, yaşadığımız çağın baş döndüren değişim süreçlerine zengin...

read more

Details of Doğrusu: Milliyet'ten 100 Yazı

Original Title
Doğrusu: Milliyet'ten 100 Yazı
ISBN13
9789753639903
First Published
1999 year
Edition Format
Paperback
Number of Pages
292 pages
Book Language
Turkish
Ebook Format
PDF, EPUB

Some brief overview of this book

Yazdıklarını bildik "gazete pazısı" kapsamının çok dışına taşıyan süreklilik özelliğini parlak bir sezgiyle pekiştiren Halman, yaşadığımız çağın baş döndüren değişim süreçlerine zengin birikimine dayanan bakışıyla tanıklık; insanlığın iki kutuplu gerçekliğinin gerilimine de bir sözle işaret ediyor: "Umutlarımız arttıkça umutsuzluğumuz artıyor". Ülkemizin bugüne sarkan soru Yazdıklarını bildik "gazete pazısı" kapsamının çok dışına taşıyan süreklilik özelliğini parlak bir sezgiyle pekiştiren Halman, yaşadığımız çağın baş döndüren değişim süreçlerine zengin birikimine dayanan bakışıyla tanıklık; insanlığın iki kutuplu gerçekliğinin gerilimine de bir sözle işaret ediyor: "Umutlarımız arttıkça umutsuzluğumuz artıyor". Ülkemizin bugüne sarkan sorunlarına dünyanın farklı kültürlerinin deneyimlerinin yansımalarıyla tuttuğu ışıklar, gelecekte dünyadaki devlet düzenlerindeki değişikliklere yönelik öngörüleri ve bunların şaşırtıcı bir biçimde doğrulanışıyla kazandığı tutarlılık, insanı her türlü durumda baş değer kabul eden yaklaşımı DOĞRUSU'nu zamanın ağırlığından sıyrılmış bir konuma taşıyor.

Yaşama gazete yazısı biçimiyle katılıp tüm yapısal kalıpların ötesinde bir merceğe dönüşen Talât Halman'ın kitabı, diğer çağ tanıklarına ulaşmayı bekliyor...

Press the button start search and wait a little while. Using file-sharing servers API, our site will find the e-book file in various formats (such as PDF, EPUB and other). Please do not reload the page during the search. A typical file search time is about 15-20 seconds.

Doğrusu: Milliyet'ten 100 Yazı

A free service that helps find an e-book in automatic mode on private file-sharing servers.

All downloaded files are checked. Virus and adware free. Previously, our system checked the all ebook's files for viruses. The results of our verification:

 Google Safe Browsing APINorton Internet SecurityAVG Internet Security
.pdf
.epub
_all.zip